Nowy rok, nowe... możliwości! Szukamy doświadczonego tatuatora lub tatuatorki do zasilenia naszej ekipy! Może szukamy właśnie Ciebie?! Wysyłaj swoje portfolio na naszego maila ➡️ info.dirtylust@gmail.com lub bezpośrednio na nasz FB!

◀ Czytaj dalej

Szukamy tatuatora. Jeżeli nasz "NOWY TATUATOR" potwierdzi że widział ten post właśnie na Twojej tablicy dostajesz sesję całodniową o wartości 1000 PLN za free :) Zainteresowanych pracą zapraszamy na FB po więcej informacji :) bbtattoobeautycenter@gmail.com

Czytaj dalej ▶

Studio Tatuażu SWtattoo w Wejherowie szuka doświadczonego tatuatora, który dołączy do ekipy. Jeśli posiadasz swój unikalny styl, jesteś kreatywną i otwartą na ludzi osobą a rysunek i tatuaże są Twoją pasją to wyślij zgłoszenie. Nie szukamy praktykantów!

◀ Czytaj dalej

Szukamy tatuatora-ki do pracy w nowym prężnie rozwijającym się studio GEOMETRIA w Ostródzie. Jeżeli masz głowę pełną pomysłów i chcesz się rozwijać, to szukamy właśnie Ciebie.

Czytaj dalej ▶

Buangiorno. Szukamy tatuatora(nawet w liczbie mnogiej) do naszej rodziny - pisz do nas jeśli czujesz sie samotny. Guest spoty rownież wchodzę w grę, ale i tak chcemy kogoś na stałe do zespołu :)

◀ Czytaj dalej

Halo! Szukamy tatuatora! Wszystkich chętnych zapraszamy do Kontaktu! :)

Czytaj dalej ▶

Uwaga! Praca, szukamy tatuatora!! Swoje portfolio i numer kontaktowy podsyłajcie na adres e-mail differentinktattoo@gmail.com

◀ Czytaj dalej

Studio tatuażu Candy Shop z Wrocławia poszukuje nowej tatuatorki do swojego zespołu.

Czytaj dalej ▶