kalendarz konwencji tatuażu
książka o tatuażu
ars tattoo sklep do tatuażu
< >

Bad Mojo Tattoo - Studio Tatuazu Lublin

Lokalizacja

Bad Mojo Tattoo - Studio Tatuazu Lublin

Narutowicza 43A, Lublin

http://badmojotattoo.com

793 333 440

/badmojotattoo


Studio Bad Mojo powstało w 2015 roku z potrzeby realizacji naszych pasji związanych z tatuażem i chęcią pokazania nowego podejścia do funkcjonowania studia i tatuowania się.

Nasze studio jest miejscem, w którym realizujemy Wasze plany dotyczące nowego tatuażu. Ponadto, będziecie mogli do nas wpaść, żeby spotkać się, porozmawiać i zapoznać z naszą ekipą oraz z licznymi gośćmi z branży tatuatorskiej. Od samego początku gościmy międzynarodowych artystów specjalizujących się w przeróżnych stylach i technikach, od tradycyjnej (old-school), poprzez neo-tradycyjną, newschool, realistyczną, dot i wiele innych.

Sami też nie siedzimy w miejscu, wyjeżdżamy regularnie na konwenty krajowe i zagraniczne, gdzie możecie z nami uczestniczyć w konkursach na najlepsze prace.

Od momentu otwarcia znajdujemy się w centrum Lublina, gdzie mamy dla Was darmowy parking, w lecie zaś ogród na grilla i ekipe, która chętnie odpowie na wszystkie Wasze pytania i postara się zrealizować Wasze projekty na tatuaż tak abyście byli usatysfakcjonowani na 100 %. Zapraszamy serdecznie

Kategorie:

Unikalne wizyty: 1716   Średnia ocena: 5.00 (0)

Opinie

Dodaj opinię

Galeria

studio tatuażu
studio tatuażu
studio tatuażu
studio tatuażu
studio tatuażu
studio tatuażu
studio tatuażu

Agencja Interaktywna PIK Poznań