kalendarz konwencji tatuażu
książka o tatuażu
ars tattoo sklep do tatuażu
< >

JahLoveTattoo - Studio Tatuażu WARSZAWA

Lokalizacja

JahLoveTattoo - Studio Tatuażu WARSZAWA

Aleja Niepodległości 122, Warszawa

www.jahlove.pl

517-399-921

/studio.tatuazu.warszawa.tattoo


Cztery lata temu postanowiliśmy dać początek czegoś nowego, co mogłoby pozwolić nam godnie tworzyć i pracować w komfortowych warunkach.

Tak narodziło się Jah Love Tattoo. Czyli Maciek spotkał Adolfa. Bez ciśnienia, powolutku dzień po dniu, budujemy swoje małe podziemne królestwo gdzie Jah oblewa nas swoimi promieniami łaski, co pozwala nam dalej iść cieżką pielgrzyma wytyczoną kolorami rasta.

Wszystko toczy się w rytmie naszych serc, więc kiedy zaszczycicie nas swoją obecność pozwólcie by wszystko toczyło się swoim naturalnym torem.

Tattoo Warszawa
Czasem zdarza się nam zbyt usilnie naprowadzić Was na nasz tor myślenia. Mam na myśli podejście do tatuażu, jego projektu, wielkości czy rozmieszczenia. Ale prosimy Was o zrozumienie – im więcej pozwolicie nam działać indywidualnie tym lepsze rezultaty na waszej skórze zaistnieją. Czasem warto jest przełamać ugruntowane z góry założenia.

Przychodząc do nas z pewną sztywną wizją swojego tatuażu można wiele stracić. Warto więc popłynąć na fali kreatywności połączonej ze spontanicznością aby przez resztę życia czuć radość za każdym razem spoglądając na swój tatuaż. Zapominając o bólu, który każdemu z nas towarzyszy – czując jedynie satysfakcje nie tylko z powodu estetycznego czy ideowego ale często również z poczucia walki z samym sobą. Tej dobrej „walki”, kiedy pokonujemy własne bariery strachu, bólu czy akceptacji społecznej.

Wszyscy, którzy posiadają tatuaże w pełni rozumieją to przesłanie. Dla tych którzy zamierzają przełamać tą magiczną barierę tabu – mamy pełne zrozumienie i wspieramy w pierwszych krokach. Tatuując się każdy z nas staje się sam dla siebie kreatorem. Tatuaż pozwala nam wyrażać siebie. Często patrząc na tatuaże, na warszawskich ulicach, można zaobserwować różne trendy, symbole, idee, które wyrażają każdego z posiadających.

To bardzo silna i odpowiedzialna decyzja – być wytatuowanym. Zarazem piękna jak i naznaczająca na całe życie. Często jest ona zapisem naszych przełomowych chwil, które bezpowrotnie mijają. Warto dać historii się zapisać i poczuć się nieśmiertelnie na jakieś 50-70 lat, a może dłużej. Więc tatuujmy się! :)

Kategorie:

Unikalne wizyty: 1300   Średnia ocena: 5.00 (0)

Opinie

Dodaj opinię

Galeria

studio tatuażu
studio tatuażu
studio tatuażu
studio tatuażu
studio tatuażu
studio tatuażu
studio tatuażu

Agencja Interaktywna PIK Poznań