kalendarz konwencji tatuażu
książka o tatuażu
ars tattoo sklep do tatuażu
< >

Juniorink Studio tatuażu WARSZAWA

Lokalizacja

Juniorink Studio tatuażu WARSZAWA

Plac Konstytucji 2/25, Warszawa

www.juniorink.pl

609 980 964

/Juniorink.NajgorszeStudiowMiescie


JUNIORINK STUDIO

Juniorink Studio to miejsce inne niż wszystkie. To miejsce, w którym liczy się nie tylko sztuka tatuowania. Rozmawiamy tu o muzyce, dzieciach, skuterach i remontach domów. Nikt nie trafia tu przypadkiem, a każdy kto przyjdzie przesiąka atmosferą, pasją i radością życia. Ekipa Juniorink Studio to przeniesione na grunt zawodowy wieloletnie przyjaźnie, plus kilkadziesiąt osób skupionych wokół nas, znanych jako Juniorink TEAM. Miłym podsumowaniem starań nas wszystkich jest „Ikona” dla Juniorink jako dla jednego z najlepszych studiów tatuażu w Polsce, którą otrzymaliśmy na Eastern Art Fusion 2009 w Warszawie.

KLIENCI

Co na Was czeka? Przede wszystkim- indywidualne podejście. Nie zależy nam na tym, żebyście od nas wyszli z tatuażem. Chcemy, żeby każdy klient wyszedł z bardzo dobrym tatuażem, który stanie się obiektem podziwu i zazdrości otoczenia. Sześcioro tatuażystów, a często również artyści „na gościnnych występach”– połączeni jedną pasją i różnymi zainteresowaniami, to gwarancja naprawdę indywidualnego podejścia do klientów. Każdy z Was ma możliwość porównania stylu pracy każdego z nas i możliwość wyboru artysty, z którego stylem najbardziej się utożsamia.

LOKALIZACJA

To kolejna kwestia, która często jest dosyć istotna dla klientów. Żeby trafić do naszego studia nie musisz odbywać długiej podróży na przedmieścia, gnieść się w metrze i zastanawiać się, jak wrócisz do domu w folii i plastrach. Teraz, jeżeli jesteś w centrum Warszawy, to znaczy jesteś na miejscu! Jesteś w Najgorszym Studiu w Mieście!!! ;)

Kategorie:

Unikalne wizyty: 1565   Średnia ocena: 5.00 (0)

Opinie

Dodaj opinię

Galeria

studio tatuażu
studio tatuażu
studio tatuażu
studio tatuażu
studio tatuażu
studio tatuażu
studio tatuażu
studio tatuażu
studio tatuażu
studio tatuażu

Agencja Interaktywna PIK Poznań